0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Lepší spánok balíček ( + psychika )
-14%

Lepší spánok balíček ( + psychika )

Rýchly prehľad

Balíček produktov:AKCIA

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 79,90 €

Akciová cena 68,90 €

Popis produktu

OBSAH BALÍČKA: 3ks Dračia krv Extra 100% živica + 1ks Rhodiola + 1ks Dračia krv Kadidlo krém
Plus bonus / ZDARMA - 1ks Dračia krv Extra 100% živica

Dračia krv – Extra 100%

Zloženie: 100% Dračia krv živica (prírodný produkt) Krajina pôvodu Ekvádor.

Môže pôsobiť: na aktiváciu hrubého a tenkého čreva, žalúdka, obličiek, močového mechúra, srdca, pankreasu, sleziny, pečene a žlčníka.

Môže pôsobiť: pri hojení rán, krvácaní, na popáleniny, po extrakcii zubov, na pohybový aparát, svaly, šľachy, zápaly, zlomeniny, reumatizmus, pri vaginálnych infekciách, pri paradentóze, krvácaní ďasien, afty, čistenie krvi, vredy žalúdka, ulcerózna kolitída, hnačky a poruchy trávenia

Veľkosť balenia: 10 ml

Dračia krv – Rhodiola

loženie: Potravinársky rafinovaný lieh min. 96%, demineralizovaná voda, Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt z koreňa, Dračia krv (Croton lechleri) extrakt zo živice.

Môže pôsobiť: na aktiváciu pečene, pankreasu, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, nadobličiek, štítnej žľazy a hypofýzy.

Môže pôsobiť: na psychiku (hlava), nervový systém, na upokojenie a udržiavanie psychickej sviežosti, na centrálny nervový systém, sociálny stres, úzkostné stavy a depresiu

Veľkosť balenia: 50 ml

Dračia krv – Kadidlo

Bioinformačný prírodný masážny krém

Zloženie: bio bambucké maslo, bio slnečnicový olej, včelí vosk, kadidlovník pilovitý, bio jojobový olej, konzervačná látka – rozmarínový extrakt 14%, dračia krv extrakt, vitamín „E“

Môže pôsobiť: na aktiváciu cns, pri problémoch v oblasti hlavy, pri zápaloch močových ciest a orgánov v brušnej dutine, pri neplodnosti – potierať vaječníky

Krém sa nanáša jemným vtieraním v mieste problematického orgánu, alebo na príslušné akupunktúrne body oslabenej energetickej dráhy, lokálnym potieraním problematického miesta kože viac krát denne a aspoň 1 x denne do oblasti obličiek, močového mechúra a popri celej chrbtici.

Veľkosť balenia: 30 g

Odporúčaná denná dávka: Odporúčané užívanie tinktúr – 15 min pred jedlom. Ako prvú užijete čistú 100% dračiu krv: 3 x denne 5 kvapiek (pod jazyk), po 10 min. tinktúru 3 x denne 5 kvapiek. Krém sa nanáša krúživým pohybom na pokožku, malé množstvo – dobre prehriať. Do oblasti obličiek, močového mechúra + bolestivé miesta, resp. na miesta problémových orgánov. Pri manipulácii s produktmi nepoužívajte kovové lyžičky. Každý produkt na vnútorné použitie obsahuje dávkovaciu pipetu , dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.
Po každej malej fľaštičke dračej krvi 7 dňová pauza ( vtedy sa neberú ani ostatné produkty).

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C , chráňte pred mrazom.

Podobné produkty

Top
Tetánia balíček

Tetánia balíček

87,80 €

76,80 €

Na stres a vyčerpanie balíček
Menopauza balíček

Menopauza balíček

79,90 €

68,90 €

Chudnutie balíček

Chudnutie balíček

96,80 €

76,90 €

Imunita balíček ( deti )

Imunita balíček ( deti )

79,90 €

68,90 €

Bezlepkári balíček

Bezlepkári balíček

90,80 €

79,80 €

Cestovný balíček

Cestovný balíček

79,90 €

68,90 €

Trávenie balíček

Trávenie balíček

79,90 €

68,90 €

Energetický balíček

Energetický balíček

96,80 €

76,90 €