0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Malkangni 100% SEED OIL - pamäť, psychika, pohybový aparát ( pri kúpe 3ks + 1ks GRATIS )

Malkangni 100% SEED OIL - pamäť, psychika, pohybový aparát ( pri kúpe 3ks + 1ks GRATIS )

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

Popis produktu

Zloženie: Malkangni 100% ZSL olej zo semien plodov (Celastrus Paniculatus)

Pamäť, psychika, pohybový aparát.

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého (15 min po jedle). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky (ale plastové). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte do malého množstva mlieka, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody ( kto nemôže mlieko). U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.
Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 10ml

Účinky: Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa u potravinových doplnkov stravy nesmie uvádzať žiadna výživová a zdravotná informácia, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Toto nariadenie platí aj na informácie na weboch, kde sa tieto produkty predávajú. Radi vám poradíme prostredníctvom emailu: travnicekpam@gmail.com, alebo telefonicky: +421915720267

https://www.travnicek-produkty.sk/blog/spoznaj-mal-kangani-celastrus-paniculatus-a-jeho-vynimocne-pozitivne-ucinky