0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
ANTIVAX - Palo Santo - pľúcna prevencia
Novinka!

ANTIVAX - Palo Santo - pľúcna prevencia

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Popis produktu

Zloženie: Potravinársky rafinovaný lieh 96%, demineralizovaná voda, Palo Santo ( Bursera graveolens ) drevo, Zlatovka previsnutá ( Fructus forsythiae ) plod, Šišiak bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) koreň, Palina ročná ( Artemisia annuua ) vňať, Amom tsao-ko ( Fructus Amomi Tsao-ko ) plod, Magnólia lekárska ( Magnolia officinalis ) kôra, Anemarhena asfodelkovitá ( Rhizoma anemarrhenae ) koreň, Prerastlík čínsky ( Radix bupleuri ) koreň, Pivonka bielokvetá ( Paeoniae rubra ) červený koreň, Atraktylis vajcovitý ( Rhizoma atractilodis ) podzemok, Farbovník obyčajný ( Isatis tinctoria ) list, Sladkovka hladkoplodá ( Glycyrrhizae ) koreň.

Pľúcna prevencia.

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého (15 min pred jedlom). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky (ale plastové). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom. Objem alkoholu v tinktúre 40 %.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 50ml

Účinky: Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa u potravinových doplnkov stravy nesmie uvádzať žiadna výživová a zdravotná informácia, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Toto nariadenie platí aj na informácie na weboch, kde sa tieto produkty predávajú. Radi vám poradíme prostredníctvom emailu : travnicekpam@gmail.com, alebo telefonicky : +421915720267