0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Meridián pľúc a hrubého čreva.

Pred 4 mesiacmi 4126 Pozretia Žiadne komentáre

Pľúca pri nádychu sú riadené a podporované obličkami. Sú jediným orgánom, ktorý dokážeme ovplyvňovať svojou vôľou - zadržanie vzduchu a zabránenie výdychu. Keď črevo neprepravuje kal, tak ako by malo, dochádza napríklad k zápche, alebo naopak k hnačke, je počuť vrčanie a prichádzajú bolesti. Spojenie medzi hrubým črevom a pľúcami môže viesť napríklad k tomu, že pri nedostatočnej priechodnosti stolice existujú pocity dýchavičnosti v hrudníku, kašľa atď.

„DRAČIA KRV BALÍČKY“ – cesta pre najíntezivnejší liečebný účinok

Pred 4 mesiacmi 3634 Pozretia Žiadne komentáre

Balíčky Trávniček sú zamerané na maximálny liečebný účinok. Je to vždy kombinácia našich najlepších produktov zameraná na konkrétny problém. Každý balíček obsahuje čisto produkty z našej výroby. Balíčky sú nastavené na 3 mesiace pre dospelých (dávkovanie na obale) a 6 mesiacov pre deti (dávkovanie po konzultácii).

Copaifera officinalis oleoresin | Copaiba oil

Pred 7 mesiacmi 3893 Pozretia Žiadne komentáre

Copaiba stromy sú značne rozvetvené a rastú od 15-30 m výšky. Produkujú veľa malých bielych kvetov. Existuje 35 druhov Copaifera, nájdené hlavne v tropickej Južnej Amerike (najmä v Brazílii, Argentíne, Bolívii, Guyane, Kolumbii, Peru a Venezuele). Niekoľko rôznych druhov sa používa ako tradičné lieky.

BORELIÓZA – stále viac rozšírená nepríjemná infekcia

Pred 11 mesiacmi 5800 Pozretia Žiadne komentáre

Lymská borelióza je infekčné ochorenie vyvolané baktériami “Borrelia burgdorferi”. Je to najčastejšie ochorenie prenášané poštípaním infikovaným kliešťom, ale aj krv sajúcim hmyzom, ako sú komáre a niektoré muchy.

Žalúdok – problémy a ich riešenia

Pred 2 rokmi 7160 Pozretia Žiadne komentáre

Žalúdok je orgán, ktorý je tvorený jemnými nervovými zakončeniami, preto sa na jeho správnom fungovaní výrazne podieľa aj emocionálne rozloženie. Ak ste v strese, žalúdok nepracuje tak, ako by mal ! Pokiaľ trpíte na tráviace ťažkosti, venujte aspoň chvíľku z každého dňa sami sebe.

Tetánia – ochorenie dlhodobo vystresovaných ľudí (choroba 21.storočia)

Pred 2 rokmi 29097 Pozretia 3 comments

Ochorenie ktoré postihuje predovšetkým mladšiu generáciu a s mojich skúseností viac ženy ( mladé mamičky ). Škála príznakov je široká, najmä svalových a nervových ( syndróm zvýšenej nervovo - svalovej dráždivosti ).

Obličky - ako sa one starať

Pred 2 rokmi 9353 Pozretia Žiadne komentáre

DOPRAJME IM DOSTATOK SPÁNKU

Podľa tradičnej čínskej medicíny zimným mesiacom vládne vodný element. December je o lymfatickom systéme, január o močovom mechúre a vo februári by sme sa mali viac zamerať na obličky.

Niečo viac ku tinktúram ...

Pred 2 rokmi 1563 Pozretia Žiadne komentáre

Každá tinktúra je 100% bylinný macerát v potravinárskom rafinovanom 96% liehu a na riedenie bola použitá demineralizovaná voda.

Niečo viac ku krémom...

Pred 2 rokmi 1081 Pozretia Žiadne komentáre

Všetky krémy sú bez vonných alergénov a chemických konzervantov !!!

Odporúčané dávkovanie...

Pred 2 rokmi 1003 Pozretia Žiadne komentáre

Niečo k mojim produktom a ako ich užívať ...