0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dračia krv - Angelika

Dračia krv - Angelika

Rýchly prehľad

Balenie: 50 ml

Dostupnosť: Skladom

21,90 €

Popis produktu

Zloženie: Potravinársky rafinovaný lieh min. 96%, demineralizovaná voda, Angelika čínska ( Angelica sinensis ) extrakt z koreňa, Dračia krv ( Croton lechleri ) extrakt zo živice

Aktivuje močový mechúr, maternicu, vaječníky, obličky, žalúdok, prostatu, slezinu, žlčník a pečeň, harmonizuje hrubé črevo

Pozitívne pôsobí:

• baktérie , vírusy
• ženská bylinka plodnosti
• hormonálny systém - štítna žľaza
• vaječníky, problém s maternicou
• rozohriatie tela + vodné hospodárstvo
• obrana pred úbytkom energie

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého ( 15 min pred jedlom ). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky ( ale plastové ). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C,
chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 50ml

Podobné produkty