0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dračia krv - Extra 100% ( pri kúpe 3ks + 1ks GRATIS ) - imunita (očista tela) + trávenie

Dračia krv - Extra 100% ( pri kúpe 3ks + 1ks GRATIS ) - imunita (očista tela) + trávenie

Rýchly prehľad

Velkosť balenia: 10 ml

Dostupnosť: Skladom

11,00 €

Popis produktu

Zloženie: 100% Dračia krv živica (prírodný produkt) Krajina pôvodu Ekvádor.

Imunita (očista tela) + trávenie.

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého (15 min pred jedlom). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky (ale plastové). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 10ml

Účinky: Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa u potravinových doplnkov stravy nesmie uvádzať žiadna výživová a zdravotná informácia, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Toto nariadenie platí aj na informácie na weboch, kde sa tieto produkty predávajú. Radi vám poradíme prostredníctvom emailu : travnicekpam@gmail.com, alebo telefonicky : +421915720267

https://www.travnicek-produkty.sk/blog/croton-lechleri-dracia-krv