0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dračia krv - Kondurango + Tahuari
Novinka!

Dračia krv - Kondurango + Tahuari

Rýchly prehľad

Package size: 50ml

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

Popis produktu

Zloženie: Potravinársky rafinovaný lieh min. 96% demineralizovaná voda , Dračia krv (Croton lechleri) extrakt zo živice, Tahuari (Tabebuia serratifolia) kôra, Marsdénia kondurangová (Marsdenia condurango) kôra.

Účinky: Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa u potravinových doplnkov stravy nesmie uvádzať žiadna výživová a zdravotná informácia, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Toto nariadenie platí aj na informácie na weboch, kde sa tieto produkty predávajú. Radi vám poradíme prostredníctvom emailu : travnicekpam@gmail.com, alebo telefonicky : +421915720267

Vedeli ste že?

Môže pôsobiť: na aktiváciu mozgu, bunky, imunity, sleziny, tenkého čreva, pľúc, obličiek, bielych a červených krviniek, štítnej žľazy, pečene, žlčníka, maternice, vaječníkov a na harmonizáciu žalúdka a vaječníkov.

Môže pôsobiť: pri zápale pažeráku, žálúdka (helikobakter) pri vysokom krvnom tlaku, pri diabetes, pri zápaloch tenkého čreva, pri hepatitíde

Tieto informácie majú len informačný charakter!

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého (15 min pred jedlom). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky (ale plastové). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 50ml

Podobné produkty

Novinka!
Top
Dračia krv - Maca

Dračia krv - Maca

24,90 €
Novinka!
Šišiak bajkalský
Novinka!
Pýr plazivy

Pýr plazivy

24,90 €
Novinka!
Novinka!
Novinka!
Novinka!
Dračia krv - Ubos

Dračia krv - Ubos

24,90 €
Novinka!
Novinka!