0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

CHRÍPKA - čo ju vlastne spôsobuje a ako s ňou môžeme účinne bojovať?

CHRÍPKA - čo ju vlastne spôsobuje a ako s ňou môžeme účinne bojovať?
Pred 4 mesiacmi 1496 Pozretia Žiadne komentáre

Chrípka je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie dýchacieho ústrojenstva spôsobené vírusmi. Prebieha mimoriadne rýchlo, pričom môže mať miernu a nekomplikovanú formu ale aj zhoršenú s komplikáciami. Chrípka je VÍRUSOVÉ OCHORENIE!
ANTIBIOTIKÁ sú liečivá prevažne na liečbu bakteriálnych ochorení! ANTIBIOTIKÁ si s vírusmi jednoznačne, neporadia. V súčasnosti vírusy chrípky extrémne rýchlo mutujú a preto zastaviť či utlmiť ich šírenie a pôsobenie je stále zložitejšie. O priebehu chrípky rozhoduje aktuálny zdravotný stav vašej imunity. Ak je vaše telo vnútorne silné priebeh ochorenia je mierny a rýchli. Ak ste ale oslabený inými zápalmi či zdravotnými diagnózami (o ktorých ani nemusíte vedieť) môže byť pre vás obyčajná chrípka nebezpečná a jej podceňovanie je veľké riziko, hlavne jej nedoliečenie. Pripraviť sa na každoročné chrípkové obdobie sa dá dvoma spôsobmi. Najúčinnejšia je ale kombinácia oboch.

- zdravý životný štýl
- preventívne posilňovanie imunity a odolnosti organizmu

Pravidelný pohyb, vyvážená strava, nepreťažovanie organizmu po psychickej ani fyzickej stránke, vyhýbanie sa dlhodobému stresu, otužovanie, pravidelná návšteva sauny (v zimnom období) a všetko čo pôsobí na harmonizáciu vášho života. Nepreťažovať tráviacu sústavu opakovaným užívaním antibiotík a iných liekov. Tráviaca sústava zodpovedná za až 80% tvorbu imunity. Preto je ideálne využitie liečivých účinkov prírodných produktov. Samozrejme je dobrý cesnak, zázvor, med a všetky ľudovo známe recepty ale to je na mnohé agresívne formy zmutovaných vírusov málo.

MÁM CHRÍPKU ALEBO INÉ VÍRUSOVÉ OCHORENIE, ČO MI POMOŽE NA SKRÁTENIE ALEBO ZMIERNENIE OCHORENIA? Obmedzenie pohybu a pomôže vám užívanie produktov: Dračia krv Copaiba, Virex Palo Santo. Dračia krv pôsobí ako silné prírodné antibiotikum, Copaiba na zápalové procesy a Virex Palo Santo komlexne posilňuje imunitný systém. Zvýšiť pitný režim !!! Copaibu doporučujeme použiť aj ako kloktadlo na zvlhčovanie slizníc.

NEMÁM CHRÍPKU, ALE VŠETCI V MOJOM OKOLÍ UŽ VÍRUSOVÉ OCHORENIE MAJÚ A JA BY SOM SA RÁD OCHORENIU VYHOL. Vyhýbať sa miestam kde je väčšie množstvo ľudí, nenavštevovať koncerty, reštaurácie, kino produkty. Pomôže vám úžívanie kombinácie: Dračia krv, Antivax Palo Santo, Virex Palo Santo.

Overené kombinácie produktov sú vždy nastavené tak, aby ich účinok bol maximálny!